Новости

Viens no nešaubīgi iedarbīgākajiem veidiem, kā mazināt vai novērst īpašuma un personīgās drošības apdraudējuma riskus, ir signalizācija. Diezgan bieži medijos izskan brīdinājumi par strauji pieaugošo zādzību skaitu mājokļos. Pastāvīgi tiek atgādināts, ka zagļi bieži vien uzdarbojas ne tikai saimnieka prombūtnes laikā, bet arī, tad, kad kāds ir mājās – bauda diendusu, naktsmieru vai mazgājas dušā. Šī iemesla dēļ pieprasījums pēc dažādām apsardzes sistēmām turpina palielināties. Svarīgi saprast, ka mājoklī uzstādīta signalizācija ir patiešām labs risinājums, kas ļaus pasargāt sevi no milzīgiem mantiskiem un finansiāliem zaudējumiem.


Apsardzes firmas „LDC” piedāvājumā ir augstākā līmeņa drošības un aizsardzības sistēmas, tai skaitā arī signalizācija, kuru uzstādot, varēsiet justies droši gan atrodoties mājās, gan arī prombūtnes laikā nebūs jāraizējas, ka miteklī iekļūs zagļi vai citas nevēlamas personas. Signalizācija lieti noderēs un pasargās no zaudējumiem arī dažādus komercobjektus. Uzstādītā signalizācija tiek savienota ar „LDMC” novērošanas pulti, tādējādi operatīvā apsardzes komanda visīsākajā laikā varēs noreaģēt un ierasties jūsu īpašumā.

 

Signalizācija objektiem un teritorijām - LDMC

Jēdziens „apsardze” ietver sevī virkni drošības pasākumu, kuru galvenais mērķis ir nodrošināt gan cilvēka veselības un dzīvības, gan materiālo vērtību saglabāšanu. Vēršoties pēc palīdzības pie uzņēmuma „LDMC”, vadošā drošības speciālista, kura galvenā darbības nozare ir apsardze, jūs varēsiet būt 100% pārliecināti par to, ka jūsu mājoklis un tajā esošās vērtīgās mantas vai komercīpašums, kā arī jūsu pašu drošība būs uzticama profesionāļa rokās.
SIA „LDMC savā darbā izmanto tikai augstākās klases drošības sistēmas, kas atbilst jaunākajām drošības tendencēm pasaulē. Apsardzes uzņēmuma sniegto pakalpojumu klāstā ir gan tehniskā apsardze, kurā ietilpst 24 stundu privātīpašumu, komercplatību uzraudzība un aizsardzība, kā arī drošības iekārtas un to apkalpošana, gan fiziskā apsardze, ko nodrošina augstas specializācijas, sertificēts un profesionāls apsardzes darbinieks, kas rūpēsies gan par jūsu personīgo, gan īpašuma drošību.
Tāpat SIA „LDMC” piedāvājumā ir pilna servisa pasākumu apsardze, lai ikviens saviesīgs pasākums noritētu bez starpgadījumiem, un tā viesi varētu kvalitatīvi izbaudīt atpūtu un justies pasargātiem.
 
Teretoriju un objektu apsardze - LDMC
Videonovērošana mūsdienās kļūst arvien pieprasītāka – gan komercplatību īpašnieku, gan parasto iedzīvotāju vidū –, kas vēlās paaugstināt sava īpašuma drošību un paglābties no nelikumīgām darbībām un ar tām saistītiem materiāliem zaudējumiem prombūtnes laikā. Attālinātā videonovērošana, ko piedāvā drošības un apsardzes uzņēmums „LDMC”, ir ļoti efektīva apsardzes metode, kas ļauj fiksēt ļaundaru centienus iekļūt īpašumā un nodarīt tam materiālus zaudējumus. Pateicoties šai metodei un „LDMC” augsti sertificēto darbinieku profesionalitātei un operativitātei jebkurš īpašuma drošības apdraudējums tiek novērsts vēl pirms nozieguma pastrādāšanas. Turklāt ļoti bieži ļaundari, ieraugot, ka „noskatītajā” īpašumā ir uzstādīta videonovērošana, nobīstas un nemaz neuzsāk savas pretlikumīgās darbības.
 
SIA „LDMC” uzstādītā augstas kvalitātes attālinātā videonovērošana sniedz būtisku ieguvumu arī uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm – novērojot darbiniekus un apmeklētājus, var tikt novērsta, piemēram, personāla negodprātīga rīcība, piesavinoties dažādus labumus, kā arī noskaidroti konfliktsituāciju apstākļi uzņēmuma apmeklētāju un darbinieku starpā.
 
Tāpat attālinātā videonovērošana nodrošina augstu efektivitāti dažādu teritoriju, stāvlaukumu un ieeju, kā arī transporta kustības un preču glabāšanas novērošanā.
 
Videonovērošana - LDMC
http://joomix.org/joomla-templates
http://cms-joomla-help.com/