3-ugunsdrosiba.png

Savā ikdienā mums nākas sastapties ne vien ar tiešiem apdraudējumiem, bet arī ar ugunsnelaimēm, tāpēc mūsu pakalpojumu klāsts ietver drošības sistēmas, kas pasargās Jūs no ugunsnelaimes 24 stundas diennaktī. 
 
Ugunsdrošību LDMC nodrošina ar inovatīvāko un modernāko drošības tehniku, kuru piedāvā pasaulē vadošās drošības tehnikas ražotnes. Visa uzņēmuma piedāvātā tehnika ir sertificēta un atbilst augstākajiem pasaules drošības standartiem.
 
Īpašumā uzstādītā LDMC apsardzes - ugunsdrošības signalizācija ļauj 24 stundas diennaktī kontrolēt objekta stāvokli un izmaiņas tajā (temperatūras izmaiņas, dūmu klātbūtni, u.c.).

Piedāvājam apsardzes - ugunsdrošības  signalizāciju pieslēgt centrālajai apsardzes pultij (CAP), kas ļauj efektīvi veikt apsardzes objekta stāvokļa kontroli bez apsardzes speciālista klātbūtnes. Signāls par objekta aizdegšanos vai dūmu parādīšanos nekavējoties tiek nosūtīts uz LDMC CAP un dažu minūšu laikā drošības speciālisti ieradīsies Jūsu īpašumā, lai nepieciešamības gadījumā operatīvi rīkotos izsaucot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un līdz dienestu vai klienta ierašanās brīdim veiktu objektu uzraudzīšanu.
http://joomix.org/joomla-templates
http://cms-joomla-help.com/