2-tehniska.png

LDMC ir vadošais drošības speciālists tehniskās apsardzes jomā, jo savā darbībā izmanto augstākā standarta drošības sistēmas, kuras atbilst jaunākajām pasaules drošības tendencēm.
 
Tehniskā apsardze ietver nepārtrauktu privātīpašuma vai komercplatību aizsardzību pret visiem iespējamiem drošības riskiem 24 stundas diennaktī.
 
Ikviens tehniskās apsardzes ierīkošanas cikls sākas ar klienta vēlmju izzināšanu, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes drošības pakalpojumus, kas piemēroti katra klienta individuālajām vēlmēm, vajadzībām un iespējām.
 
LDMC piedāvā veikt visplašāko tehniskās drošības iekārtu ierīkošanu Jūsu īpašumā, komercplatībā u.c., lai veicinātu drošu vidi jebkur, kur to vēlaties.
 
Mēs piedāvājam sekojošas drošības iekārtas un to apkalpošanu:
  • Kustību detektori
  • Stikla plīšanas detektori
  • Ugunsdrošības detektori
  • Durvju magnētiskie kontakti
  • Trauksmes poga
  • u.c.
Mūsdienās ļoti populārs un efektīvs apsardzes veids ir attālinātā videonovērošana.
Attālinātā videonovērošana rada iespēju fiksēt nevēlamo personu mēģinājumus apdraudēt Jūsu īpašumu un reaģēt uz to vēl pirms nozieguma izdarīšanas.
 
Attālināto videonovērošanu drošības sistēmas risinājumā izmanto arī kā papildus aprīkojumu:
  • Darbinieku un apmeklētāju novērošanai
  • Transporta kustības un preču glabāšanas novērošanai
  • Teritorijas ieeju un stāvlaukumu novērošanai
       Pēc signalizācijas iekārtu uzstādīšanas Jūsu īpašums tiek pieslēgts pie LDMC novērošanas pults, tādējādi nodrošinot operatīvās grupas ierašanos Jūsu īpašumā visīsākajā laikā. Ja Jūsu īpašumā nostrādās signalizācijas trauksme Jūsu prombūtnes laikā, apsardzes pults darbinieki nekavējoties ar Jums sazināsies.

Mēs piedāvājam dažāda veida pakalpojumu klāstu, tajā skaitā pašapsardzes pakalpojumu, kurš ietver SMS pakalpojumus - Jūs tiekat informēts par ikvienu darbību, kas notiek Jūsu īpašumā. Nodrošinam bezmaksas  sistēmu apkalpošanu 24 stundas dienaktī un iekārtu nomaiņu (garantijas laikā).

Sazinieties ar mums un mūsu drošības speciālisti sagatavos katram klientam individuāli piemērotu apsardzes plānu, izmaksu aprēķinu par aparatūru un  montāžas darbu, atkarībā no Jūsu vēlmēm un vajadzībām!
http://joomix.org/joomla-templates
http://cms-joomla-help.com/