Jēdziens „apsardze” ietver sevī virkni drošības pasākumu, kuru galvenais mērķis ir nodrošināt gan cilvēka veselības un dzīvības, gan materiālo vērtību saglabāšanu. Vēršoties pēc palīdzības pie uzņēmuma „LDMC”, vadošā drošības speciālista, kura galvenā darbības nozare ir apsardze, jūs varēsiet būt 100% pārliecināti par to, ka jūsu mājoklis un tajā esošās vērtīgās mantas vai komercīpašums, kā arī jūsu pašu drošība būs uzticama profesionāļa rokās.
SIA „LDMC savā darbā izmanto tikai augstākās klases drošības sistēmas, kas atbilst jaunākajām drošības tendencēm pasaulē. Apsardzes uzņēmuma sniegto pakalpojumu klāstā ir gan tehniskā apsardze, kurā ietilpst 24 stundu privātīpašumu, komercplatību uzraudzība un aizsardzība, kā arī drošības iekārtas un to apkalpošana, gan fiziskā apsardze, ko nodrošina augstas specializācijas, sertificēts un profesionāls apsardzes darbinieks, kas rūpēsies gan par jūsu personīgo, gan īpašuma drošību.
Tāpat SIA „LDMC” piedāvājumā ir pilna servisa pasākumu apsardze, lai ikviens saviesīgs pasākums noritētu bez starpgadījumiem, un tā viesi varētu kvalitatīvi izbaudīt atpūtu un justies pasargātiem.
 
Teretoriju un objektu apsardze - LDMC
http://joomix.org/joomla-templates
http://cms-joomla-help.com/